Genel,

Casper Yetkili Servis

FNW Notebook, Ankara Casper Yetkili Servisi, gerek donanım gerekse yazılım çözümleri sunan Türkiye’nin önde gelen kurumlarında başarıya ulaşmış hizmetlerde bulunmuş bir ekip tarafınca 2002 senesinde bilişim çözümleri sunmak amacı ile kurulmuştur.

Frozen Network World Notebook; Casper Yetkili Servisi Ankara olarak müşterilerinin gereksinim duyan bilişim çözümleri mevzusunda sürekli emekler yapmaktadır. Bu çözümleri geliştirir ve uygularken satın alan memnuniyetini daima üst düzey tutmayı hedeflemiştir.

Faaliyetlerini notebook tamiri ve notebook parçaları ithalatı üzerine yoğunlaştıran firmamız, doğru tanımlanmış ihtiyaçlara çözümler üretmektedir. İhtiyaçların tanımının yapılmasından teminine, lüzumlu araçların alımından servisine ve çalışırlılığının sürekliliğe kadar birçok adımı gerçekleştirirken sektörün önde gelen kuruluşları ile işbirliğine içersindedir.

Ilkin hizmet anlayışını benimsemiş, yapılanmasını tamamlamış, bilgisayarın bir araç olarak en doğru ve akılcı şekilde kullanılmasına inanmıştır.

Bununla beraber Bilişim Sektörü Terbiye İlkelerini benimsemiş ve özümsemiştir.