Business,

Fatih Kombi Servisi

Kombi ve doğalgaz ile ilgili her türlü onarım, teknik servis ve bakım işlerini Fatih Kombi Servis olarak biz yapıyoruz. Hayatımızı kolaylaştıran, ev ve işyerlerimizde sıcak su, mutfak tüpü ve ısınma amaçlı kullandığımız doğalgaz ile ilgili her türlü yardım ve destek için sizlere nitelikli ve ekonomik fiyatlarla hizmet veriyoruz.

Doğalgaz Tesisatı Ve Kombi

Doğalgaz çevre dostu ve ekonomik bir halde günlük yaşamımızda gereksinim duyduğumuz işlerimiz için kullandığımız bir yakıttır. Binalara döşenen tesisatlar ve doğalgazın kontrolünü elde eden kombiden oluşan doğalgaz sistemi yardımıyla günlük rutinlerimizi ekonomik ve güvenli bir halde sağlamaktayız. Sadece kimi zaman döşem, radyatör ve kombilerde görülen teknik aksaklıklar sebebiyle ısınma problemi yaşamakta, kimi zaman de bozulan kombiler sebebiyle doğalgazı kullanamamaktayız. Bu tür arıza ve destek gereksinim duyulan durumları Fatih kombi servisi olarak kısa sürede çözüme kavuşturarak hayatlarınızı kolaylaştırmaktayız.

Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımına ilişkin en sık karşılaşılan sorun kombi arızalarıdır. Kombi arızaları kesinlikle ustalaşmış bir ekip tarafınca incelenerek çözülmesi gereksinim duyulan sorunlardır. Zira kombi oldukça duyarlı bir cihazdır. Hem doğalgaz hem de elektrik kullanarak çalışan kombiler ile ilgili her türlü yardım ve destek için Fatih kombi servisi olarak biz hizmete hazırız.

Kombi Arıza

Kombi ile ilgili bir arıza yaşadığınız süre ilk olarak yapmanız gereksinim duyulan şey kombide yer edinen tazyik düzeyini denetlemek olacaktır. Eğer tazyik ile ilgili bir sorun yoksa ustalaşmış yardım almanız gerekmektedir. Örneğin kombinin oldukça gürültülü emek harcanması, çalmış olduğu halde petekleri ve suyu ısıtmaması benzer biçimde problemler, kombide görülen hata kodları benzer halde arızalar için size İstanbul’da en iyi şekilde hizmet veren Fatih kombi servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Ekonomik fiyatlarla süratli ve nitelikli hizmet veriyor, her marka kombi için yedek parçalar temin ediyor ve hizmetlerimizi firmamızın güvence kapsamı altına alıyoruz.

Fatih Kombi arıza ve bakımları ile ilgili nitelikli personeller ve üst düzey ekipmanlarla iş koşturmacasındadır. Hedefimiz kısa sürede sorununuzu tamamen çözmektir. Yaptığımız her işin arkasındayız; bundan dolayı de şimdiye dek çalıştığımız tüm müşterilerimiz tarafınca en iyi hizmet aldıkları yönünde değerlendirildik. Satın alan memnuniyetini esas alan servisimiz ve uzman ekiplerimiz ile siz de yaşadığınız her türlü sorun için güvenle bizlere ulaşabilirsiniz.

Kombi Bakımı Lüzumlu Mudur?

Yılda iki kez yapılması gereksinim duyulan kombi bakımı pek oldukca kişi tarafınca gereksiz bir harcama olarak görülmekte ve bundan dolayı dikkatsizlik edilmektedir. Sadece maalesef bu yanlış bir kanıdır. Bundan dolayı kombi de diğeri tüm elektronik cihazlar şeklinde bakım gerektirmektedir. Fatih kombi bakımı oluşturan bir şirket olarak bakımı tertipli olarak meydana getirilen kombilerin daha azca arızalandığını söyleyebiliriz. Şu sebeple bakım esnasında cihazın lüzumlu kontrolleri yapılmakta ve yeni mevsime, yeni kullanım fonksiyonlarına hazır olup olmadığı denetim edilir.

Kombi bakımı için Fatih kombi bakımı meydana getiren firmalar içinde en ekonomik tutarları veren ve en nitelikli bakım icra eden şirket olan bizlere başvurmanız için pek fazlaca sebep var:

  • Uzman ve sertifikalı personeller ile çalışıyoruz.
  • İş sağlığı ve güvenliğini esas alıyoruz.
  • Daima ve her yere hizmet götürüyoruz.
  • Bakımını yaptığımız ürünleri firmamız garantisi altına alıyoruz.
  • Her marka ve her türden kombi bakımı ve tamiri yapıyoruz.

Siz de üstün hizmeti ekonomik fiyatlarla sunan Fatih kombi bakımı yardımıyla cihazınızın üst düzey performans ile ve daha ekonomik halde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Neticede bakımlı bir kombi daha azca yakıt kullanarak daha yüksek ısınma performansı elde edecektir.

Kombilerinizin her türlü bakımı ve tamiri için Fatih Kombi tamiri talebinde bulunabilir, uzman personelimizin gelmiş olarak kısa sürede sorununuzu çözmesini isteyebilirsiniz.

Acil Kombi Servisi

Haftanın her günü ve günün her saati sizlere hizmet verdiğimizi söylemekten gurur duymaktayız. Gezici ekiplerimiz siz kıymetli ziyaretçilerimizin gerekseme duyduğu her gün ve her saat her türlü kombi arızası için kısa sürede gelmiş olarak sorununuzu çözmektedir. Yalnızca birkaç saatlik bir kombi arızası bile sizin günlük yaşamınızı sekteye uğratmaya yeter! Şu sebeple arızalanana bir kombi peteklerinizi ısıtmayacak, sıcak su sağlamayacaktır. Bu şeklinde sorunlarla siz kıymetli müşterilerimizin problem yaşamasını engellemek amacıyla oluşturduğumuz Fatih acil kombi servisi ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

Kombiniz ile ilgili yaşadığınız herhangi bir olumsuzlukta bizlere ulaştığınız zaman deneyimli ekibimiz sizi arızayı keşfetmemizi sağlamak için yönlendirecektir. Sizden aldığımız bilginin peşinden ihtimaller içinde arızaları değerlendirerek gereksinim duyulacak ekipmanları hazırlamakta ve en kısa sürede size ulaşmaktayız. Acil durumlarda süre kaybetmemek için yaptığımız bu uygulama yardımıyla kombideki arıza sizi negatif etkileyene kadar tamiri çoktan yapmış oluyoruz.

Doğalgaz Döşem Tamiri

Doğalgaz tesisatınız ile yaşadığınız bir sorun olduğu süre da buradayız! Ekiplerimiz doğalgaz tesisatı, kombi ve petekler mevzusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede size her türlü döşem tamiri garantisi vermekteyiz!

Doğalgaz tesisatınız ile yaşayabileceğiniz temiz su tesisatı ya da kirli su tesisatı benzer biçimde arızalar için Fatih doğalgaz döşem tamiri meydana getiren en iyi firmaya, şu demek oluyor ki bizlere ulaşabilirsiniz.

Petek Temizliği

Petek temizliği, iyi çalışan bir doğalgaz tesisatının en önemli parçalarından biridir. Peki, petek temizliğine niçin gereksinim duyulur?

Petekler sıcak su sirkülasyonu elde eden elemanlardır; bu sirkülasyonda yer edinen su şehrin şebeke suyu olduğundan süre içinde kireç ve balçık benzeri oluşumlar peteklerde birikir. Bu da kombiyi yüksek derecede çalıştırmanıza yüksek faturalar ödemenize karşın ev ve işyerlerinizin yeterince ısınmamasına niçin olmaktadır. Bu denli bir enerji kaybı yaşıyorsanız peteklerinizin temizlenme zamanı gelmiş anlama gelir; Fatih Kombi petek temizliği ile kısa sürede tertemiz ve iyi ısınan peteklere kavuşursunuz. Yüksek kalitede ve çevreye zarar vermeyen deterjanlar ile kısa sürede peteklerinizin içinde yer etmiş kirleri ortadan kaldırıyoruz. Petek temizliği hizmetimizi de öteki hizmetlerimiz benzer biçimde şirket garantisi kapsamına alınır.

Doğalgaz tesisatınızı ve kombinizi yüksek performans ile kullanmak için lütfen Fatih Kombi Servisi ile iletişime geçin.